Корзина
5 отзывов
Желаете получить выгодную цену на утеплитель?Получить
Системы утепления фасада, штукатурки и краски со склада в Киеве
+380
67
505-70-93

Гіпсокартон "Knauf" 9,5*1200*2500

  Гіпсокартон "Knauf" 9,5*1200*2500

93,97 грн./лист

В наличии
Перезвоните мне
Гіпсокартон "Knauf" 9,5*1200*2500
93,97 грн./лист
В наличии
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380 (67) 505-70-93 Мария
 • +380 показать номер +380 (67) 505-70-93 Мария
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (67) 505-70-93, Мария
  • Контактное лицо:
   .
  • Адрес:
   Киев, ул. Козелецкая 24, Киев, 03065, Украина
  • Skype:
   dpg.kiev.ua
 • Условия возврата и обмена

Галузь застосування
 
Застосовується для пристрою легких міжкімнатних перегородок, підвісних стель, облицювання стін, в будівлях і приміщеннях з сухим і нормальним режимами вологості по СНиП 23-02-2003, а також для виготовлення декоративних і звукопоглинальних виробів.
 
При використанні гіпсокартонних КНАУФ-листів (ГКЛ) в процесі оздоблювальних робіт виключаються незручні “мокрі” процеси.
Значно збільшується продуктивність праці.
Надається можливість реалізації необмежених за задумом, багатоваріантних архітектурних рішень, включаючи пристрій криволінійних поверхонь.
Досягається загальна економія витрат на будівництво за рахунок полегшення конструкції будівлі.
Забезпечується не тільки екологічна чистота, але і сприятливий для людини мікроклімат в приміщенні.
Гіпсокартонні КНАУФ-листи (ГКЛ) мають здатність дихати, тобто поглинати надлишкову вологу і виділяти її в навколишнє середовище при недоліку.
Матеріал не містить токсичних компонентів і має кислотність, аналогічну кислотності людської шкіри.
Відповідає строгим світовим стандартам.
 
Опис і застосування
 
Гіпсокартонна КНАУФ-лист (ГКЛ) являє собою прямокутний елемент, який складається з двох шарів спеціального картону з прошарком з гіпсового тесту з армуючими добавками, при цьому бічні кромки смуги зафальцовиваются краями картону (лицьового шару).
 
Гіпсокартонні КНАУФ-листи (ГКЛ) випускаються з різними видами крайок. Основні з них: пряма (ПК), стоншування (КК), напівкругла і стоншування з лицьового боку (ПЛУК).
 
Для формування сердечника застосовується гіпсове в'язке марки Г4 по ГОСТ 125-79.
 
Іншим найважливішим компонентом гіпсокартонного КНАУФ-листа (ГКЛ) є облицювальний картон, зчеплення якого з сердечником забезпечується за рахунок застосування склеювальних добавок. Картон виконує роль, як армуючого каркаса, так і прекрасної основи для нанесення будь-якого оздоблювального матеріалу (штукатурка, шпалери, фарба, керамічна плитка та ін.). За своїми фізичними і гігієнічних властивостях картон ідеально підходить для житлових приміщень.
 
Гіпсокартонні КНАУФ-листи (ГКЛ) випускаються відповідно до ГОСТ 6266-97 і відповідають німецьким стандартам (DIN 18 180).
 
На кожному гіпсокартоном КНАУФ-листі (ГКЛ) присутній умовне позначення, яке складається з:
 
літерного позначення виду листа;
позначення групи листа;
позначення типу поздовжніх крайок листа;
цифр, що позначають номінальну довжину, ширину і товщину листа в міліметрах;
позначення стандарту.
 
Приклад умовного позначення звичайного гіпсокартонного листа групи А, з стоншеними крайками, довжиною 2500 мм, шириною 1200 мм і товщиною 12,5 мм: ГКЛ-А-УК-2500х1200х12,5 ГОСТ 6266-97.
 
Процес застосування включає наступні основні етапи робіт:
 
Розмітку проектного положення конструкції з гіпсокартонних КНАУФ-листів (ГКЛ).
Установку каркаса з КНАУФ-профілю для кріплення гіпсокартонних КНАУФ-листів (ГКЛ).
Монтаж і закріплення гіпсокартонних КНАУФ-листів (ГКЛ) на каркасі.
Закладення швів між гіпсокартонними КНАУФ-листами (ГКЛ) і поглиблень від гвинтів шпаклівкою КНАУФ-Фугенфюллер.
Грунтування поверхні під оздоблювальні покриття.
 
рекомендації:
 
Перед монтажем гіпсокартонні КНАУФ-листи (ГКЛ) повинні пройти обов'язкову акліматизацію (адаптацію) в приміщенні.
Торцеві кромки гіпсокартонних КНАУФ-листів (ГКЛ) мають прямокутну форму, при влаштуванні шва з них необхідно знімати фаску (приблизно на 1/3 товщини листа).
 
Транспортування і зберігання
 
Транспортують КНАУФ-листи всіма видами транспорту відповідно до правил перевезення вантажів, що діють на даному виді транспорту, в пакетованому вигляді.
 
Транспортні пакети формуються з листів однієї групи, типу поздовжніх крайок і розмірів, покладених плиском на піддони або прокладки, що виготовляються з дерева або гіпсокартонних смуг та інших матеріалів, як правило, з обв'язкою сталевий або синтетичною стрічкою і упаковкою в поліетиленову термоусадочнуюпленку по ГОСТ 25951.
 
Число обв'язок, їх переріз і розміри підкладок встановлюються технологічним регламентом. За погодженням із споживачем допускається транспортувати листи в непакетованому вигляді.
 
Транспортування і зберігання КНАУФ-листів вимагає дотримання деяких правил:
 
габарити транспортного пакета (з піддоном або прокладками) не повинні перевищувати 4100х1300х800 мм, маса пакета – не більше 3000 кг
штабель, сформований з пакетів, при зберіганні у споживачів повинен бути не вище 3,5 метрів відповідно до правил техніки безпеки
при перевезенні транспортних пакетів у відкритих залізничних і автомобільних транспортних засобах пакети повинні бути захищені від зволоження
при вантажно-розвантажувальних, транспортно-складських та інших роботах не допускаються удари по листах
зберігати ГКЛ слід в закритому сухому приміщенні з сухим або нормальним режимами вологості окремо за видами і розмірами.

Гіпсокартон «Кнауф» будівельний матеріал, який складається з двох картонних шарів і твердої прошарку зміцненого гіпсу між ними. Застосовується при створенні міжкімнатних перегородок, облицювання стін і монтажі підвісних стель. Вкрай легко обробляється, що дозволяє створювати з нього конструкції підвищеної складності. Гіпсокартон «Кнауф» проведений із застосуванням особливого влагоустойчивого картону і з додаванням в гіпс антигрибкових речовин.

переваги:

простота монтажу;
екологічність;
надійність;
стійкість до негативних факторів;
доступна ціна.

Вибрати й купити гіпсокартон knauf в Київі вам допоможе інформація за розміром, вагою, цінами, фото та інші характеристики в каталозі товарів. Доставка по Київу та області здійснюється автомобілями вантажопідйомністю від 700 кг до 15 т. Детальну інформацію про послугу, умови та вартість можна подивитися на цій сторінці. Всі представлені на сайті товари ми продаємо оптом і в роздріб

 • Цена: 93,97 грн./лист
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!